Alıcı İşlemleri

Alıcı İşlemleri


WebdeBUL Market üzerinden herhangi bir hizmet satın almak istiyorsanız, doğal olarak ilk önce bir hesap oluşturmalısınız. Eğer WebdeBUL Webmaster Forum üyeliğiniz varsa yeniden üyelik oluşturmanıza gerek kalmadan bu hesap ile platformumuza giriş yapabilirsiniz.

WebdeBUL Market’e Nasıl Üye Olunur?

WebdeBUL hesabınızı buradan hızlıca oluşturabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra mail adresinize bir onay maili yollanacaktır. Bu onay e-postasıyla hesabınızı onayladıktan sonra buradan hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

WebdeBUL Market Üzerinden Satın Alım Nasıl Yapılır?

WebdeBUL Market’e üye olup giriş yaptıktan sonra ilk olarak profilinizi eksiksiz şekilde doldurmalısınız. Ardından web sitemizin üst kısmındaki ‘WebdeBUL Market’ kısmına tıkladığınızda birçok kategori görebilirsiniz.

Bu kategorilerden istediğinizi seçerek o kategorideki hizmetlere ulaşabilirsiniz. Örneğin, e-ticaret yazılımları kategorisindeki hizmetlere erişmek istiyorsanız, ‘E-Ticaret Yazılımları’ kısmına tıklayabilirsiniz.

Daha sonra karşınıza çıkan hizmetlerden istediğiniz hizmete tıklayarak isteğinize göre ‘Satın Al’ butonuna tıklayabilir ve satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız hizmet size teslim edildikten sonra ödediğiniz ücret hemen satıcıya aktarılmaz.

Bu yüzden eğer satın aldığınız hizmetten memnun kalmadıysanız iptal işlemlerini hemen başlatabilirsiniz. Ancak eğer aldığınız hizmetten memnun kaldıysanız teslim aldığınızı onaylayarak ücretin satıcıya aktarılmasını sağlayabilirsiniz.