Hakkımızda

Hakkımızda


WebdeBUL Market ile sizi neredeyse hiç eşi benzeri olmayan bir yolculuğa çıkarıyoruz.  Artık işinde uzman kişilerle bir iş yapmak için forumlar üzerinden eski yöntemlerle uğraşmanıza hiç gerek yok. Normal şartlarda webmaster forumlarından sosyal medya danışmanlığından tutun yazılım hizmetine kadar birçok hizmete ulaşabiliyorsunuz.

Ayrıca eğer freelancer olarak çalışıyorsanız, sunduğunuz hizmet için birçok müşteriyle iletişime geçebiliyorsunuz. Ancak elbette bu süreç günümüz için oldukça eski ve uğraştırıcı. İşte bu yüzden sizleri WebdeBUL Market ile tanıştırmaktan gurur duyuyoruz.

WebdeBUL Market ile birbirinden farklı birçok hizmete artık kolayca erişebileceksiniz. Platformumuzda SEO hizmetleri, grafik tasarım, sosyal medya danışmanlığı, e-ticaret yazılımları ve WordPress gibi birbirinden farklı bazı kategoriler bulunuyor.

İsteyen kullanıcılar platformumuzdaki kategorilerdeki hizmetleri inceleyerek istedikleri hizmeti satın alabiliyorlar. İsteyen kullanıcılar ise platformumuzda ilan oluşturarak hizmetlerini satmaya başlayabiliyorlar. Satıcılar belirlenen teslim süresi içerisinde hizmetlerini alıcılara teslim ettiklerinde geriye alıcının teslimi onaylaması kalıyor.

Alıcı kişi hizmeti teslim aldığını onayladığında ücret satıcının hesabına aktarılıyor ve böylece güvenli bir şekilde işlem gerçekleşmiş oluyor. Kısacası WebdeBUL Market sayesinde webmaster forumlarıyla uğraşmak zorunda kalmayarak birçok işi hızlı ve güvenli şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.