Satıcı İşlemleri

Satıcı İşlemleri


WebdeBUL Market ile alıcılara ulaşarak internetten para kazanmak artık çok kolay. Platformumuz sayesinde sosyal medya hizmetlerinden tutun WordPress hizmetlerine kadar birçok farklı kategoride ilan oluşturabilirsiniz. Böylece bir alıcı hizmetinizi satın aldığında hizmetinizi teslim edebilir ve alıcı teslim alımı onayladıktan sonra ücretinizi alabilirsiniz.

WebdeBUL Market üzerinde ilan oluşturmak için ilk olarak sitemize üye olmanız gerekiyor. Eğer WebdeBUL Webmaster Forumumuzda üyeliğiniz varsa yeniden üye olmanıza gerek olmadan forum hesabınızla platformumuza giriş yapabilirsiniz.

Nasıl Üye Olunur?

WebdeBUL Market üyeliği oluşturmak için buraya tıklayabilirsiniz. Üye olduktan sonra ve hesabınızı mailinizden onayladıktan sonra buradan hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Nasıl İlan Eklenir?

WebdeBUL Market’e üye olup giriş yaptıktan sonra platformumuza ilan ekleyebilmeniz için profilinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekiyor.

Profilinizi doldurduktan sonra ‘Kullanıcı Paneli’ kısmından ‘İlan Ekle’ butonuna tıklayarak istediğiniz kategoride ilanınızı oluşturabilirsiniz.

Daha sonra bir müşteri hizmetinizi satın aldığında belirlenen teslim süreci içerisinde hizmetinizi teslim etmeniz gerekiyor.

Hizmetinizi teslim ettikten sonra alıcı hizmeti beğendiyse ve onayladıysa ücret hesabınıza aktarılacaktır. Ancak eğer alıcı işten memnun kalmadıysa ve iptal işlemleri başlattıysa bu durumda ücret hesabınıza yansıtılmayacaktır.