Rehber

Rehber


WebdeBUL Market üzerinden alım veya satım yapmak için ilk olarak üyelik oluşturmalısınız. Eğer WebdeBUL Webmaster Forum üzerinde üyeliğiniz varsa yeniden üyelik oluşturmanıza gerek yok.

Nasıl Üye Olunur?

Buraya tıklayarak ve gerekli alanları doldurarak webdebul.net adresimize hızlıca üye olabilirsiniz. Sonrasında e-mail adresinize gelen onay e-postasına tıklayarak hesabınızı oluşturabilirsiniz.

Platformumuza üye olduktan sonra buradan hesabınıza giriş yaparak profilinizi eksiksiz şekilde doldurmanız gerekiyor. Eğer profilinizi doldurmazsanız, platformumuzda ilan oluşturamazsınız.

Profilinizi doldurduktan sonra kullanıcı panelinizde bulunan ‘İlan Ekle’ butonundan ilanlarınızı oluşturabilirsiniz. Eğer alıcıysanız ve bir hizmet satın almak istiyorsanız, üye olup profilinizi eksiksiz doldurduktan sonra istediğiniz hizmeti satın alabilirsiniz.

İlanlarım Kopyalandı Ne Yapmam Lazım?

Eğer yaptığınız bir iş, verdiğiniz bir ilanın benzeri, diğer bir satıcı tarafından gönderilmişse, İş kopyalama konusunu rapor ederek bize ulaşabilirsiniz.

Webdebul’da benzeri kategorilerde iş yapan satıcılar, benzeri hizmetleri sunabilirler. Ancak işin birebir kopyalanması, hizmetlerin aynı şekilde yayınlanması etik olmadığından iş ve hizmet ilanlarını kopyalamak yasaktır.

İş ilanının kopyalandığını görürseniz, ilan rapor butonuna tıklayarak bize konu hakkında bilgi verebilirsiniz.